Kalender Brussels Gewest, regio Brussel, Eerste Klasse

september 2018
di 04/09/2018 22u00 04/09 22u00 FC Timmy Simonis 21   -   4 FC Paris-Saint-Gamins Comenius Koekelberg
wo 05/09/2018 21u00 05/09 21u00 FC De Boerkes 5   -   6 Skuadr Midpoint Jan van Ruusbroeckcollege Laken
wo 05/09/2018 21u00 05/09 21u00 Brussels Impact 5   -   5 Sia Partners VUB Zaal B Oudergem
vr 07/09/2018 20u00 07/09 20u00 FC Panda-Oering 2   -   8 FC Welkom VUB Zaal A Oudergem
ma 10/09/2018 22u00 10/09 22u00 Snowkids 10   -   4 Sporting Dikkenekken Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
ma 10/09/2018 22u00 10/09 22u00 FC Shotakoté 13   -   2 AC Bambino Emanuel Hiel Schaarbeek
do 13/09/2018 21u00 13/09 21u00 Sia Partners 0   -   5 Urban Step Etterbeek A Basic Fit Jette FF
vr 14/09/2018 20u00 14/09 20u00 AC Bambino 2   -   2 FC Timmy Simonis Sporthal Ternat
ma 17/09/2018 20u30 17/09 20u30 FC Welkom 8   -   6 Skuadr Midpoint Jan van Ruusbroeckcollege Laken
ma 17/09/2018 21u00 17/09 21u00 Sporting Dikkenekken 5   -   0 Urban Step Etterbeek B Ten Gaerde Groot-Bijgaarden FF
ma 17/09/2018 22u00 17/09 22u00 Snowkids 5   -   3 Sia Partners Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 18/09/2018 22u00 18/09 22u00 FC Timmy Simonis 11   -   0 FC De Boerkes Comenius Koekelberg
wo 19/09/2018 21u00 19/09 21u00 Brussels Impact 16   -   5 FC Paris-Saint-Gamins VUB Zaal B Oudergem
wo 19/09/2018 21u00 19/09 21u00 FC De Boerkes 2   -   26 FC Panda-Oering Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 21/09/2018 20u00 21/09 20u00 FC Panda-Oering 4   -   2 FC Shotakoté VUB Zaal A Oudergem
vr 21/09/2018 22u00 21/09 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 12   -   8 Skuadr Midpoint Odisee Campus Parnas Dilbeek
za 22/09/2018 20u00 22/09 20u00 Urban Step Etterbeek A 11   -   1 FC Timmy Simonis VUB Zaal A Oudergem
ma 24/09/2018 20u30 24/09 20u30 FC Welkom 4   -   10 Brussels Impact Jan van Ruusbroeckcollege Laken
wo 26/09/2018 21u00 26/09 21u00 Skuadr Midpoint 6   -   9 Snowkids Vander Puttenstadion Brussel
do 27/09/2018 21u00 27/09 21u00 Sia Partners 6   -   3 Sporting Dikkenekken Basic Fit Jette
vr 28/09/2018 20u00 28/09 20u00 AC Bambino 6   -   2 FC De Boerkes Sporthal Ternat
za 29/09/2018 20u00 29/09 20u00 Urban Step Etterbeek B 5   -   5 FC Panda-Oering VUB Zaal A Oudergem
oktober 2018
ma 01/10/2018 21u00 01/10 21u00 Sporting Dikkenekken 1   -   7 FC Welkom Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
ma 01/10/2018 22u00 01/10 22u00 Snowkids 9   -   5 FC Paris-Saint-Gamins Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 02/10/2018 22u00 02/10 22u00 FC Timmy Simonis 6   -   1 FC Shotakoté Comenius Koekelberg
wo 03/10/2018 21u00 03/10 21u00 Skuadr Midpoint 5   -   0 Urban Step Etterbeek B Vander Puttenstadion Brussel FF
za 06/10/2018 20u00 06/10 20u00 Urban Step Etterbeek A 9   -   3 FC Panda-Oering VUB Zaal A Oudergem
ma 08/10/2018 22u00 08/10 22u00 FC Shotakoté 3   -   6 Snowkids Emanuel Hiel Schaarbeek
do 11/10/2018 21u00 11/10 21u00 Sia Partners 6   -   3 FC De Boerkes Basic Fit Jette
vr 12/10/2018 20u00 12/10 20u00 AC Bambino 2   -   6 Brussels Impact Sporthal Ternat
za 13/10/2018 20u00 13/10 20u00 Urban Step Etterbeek B 0   -   5 Snowkids VUB Zaal A Oudergem FF
ma 15/10/2018 20u30 15/10 20u30 FC Welkom 8   -   4 FC Paris-Saint-Gamins Jan van Ruusbroeckcollege Laken
di 16/10/2018 22u00 16/10 22u00 FC Shotakoté 4   -   8 Urban Step Etterbeek A Emanuel Hiel Schaarbeek
wo 17/10/2018 21u00 17/10 21u00 Brussels Impact 3   -   5 Sporting Dikkenekken VUB Zaal B Oudergem
wo 17/10/2018 21u00 17/10 21u00 FC De Boerkes 0   -   7 Urban Step Etterbeek B Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 19/10/2018 20u00 19/10 20u00 FC Panda-Oering 7   -   3 FC Timmy Simonis VUB Zaal A Oudergem
wo 24/10/2018 21u00 24/10 21u00 Skuadr Midpoint 4   -   17 FC Welkom Vander Puttenstadion Brussel
vr 26/10/2018 20u00 26/10 20u00 AC Bambino 3   -   7 Sia Partners Sporthal Ternat
za 27/10/2018 20u00 27/10 20u00 Urban Step Etterbeek B 9   -   5 FC Shotakoté VUB Zaal A Oudergem
ma 29/10/2018 21u00 29/10 21u00 Sporting Dikkenekken 3   -   2 FC Panda-Oering Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
ma 29/10/2018 22u00 29/10 22u00 Snowkids 6   -   3 Brussels Impact Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 30/10/2018 22u00 30/10 22u00 FC Timmy Simonis 5   -   3 FC Welkom Comenius Koekelberg
november 2018
wo 07/11/2018 21u00 07/11 21u00 FC De Boerkes 4   -   4 FC Welkom Jan van Ruusbroeckcollege Laken
do 08/11/2018 21u00 08/11 21u00 Sia Partners 6   -   2 Skuadr Midpoint Basic Fit Jette
vr 09/11/2018 20u00 09/11 20u00 AC Bambino 6   -   6 FC Paris-Saint-Gamins Sporthal Ternat
za 10/11/2018 20u00 10/11 20u00 Urban Step Etterbeek A 5   -   5 Brussels Impact VUB Zaal A Oudergem
ma 12/11/2018 21u00 12/11 21u00 Sporting Dikkenekken 13   -   4 Skuadr Midpoint Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
ma 12/11/2018 22u00 12/11 22u00 Snowkids 4   -   6 FC Welkom Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
vr 16/11/2018 20u00 16/11 20u00 FC Panda-Oering 2   -   13 Brussels Impact VUB Zaal A Oudergem
vr 16/11/2018 22u00 16/11 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 10   -   7 Urban Step Etterbeek B Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
zo 18/11/2018 21u00 18/11 21u00 FC Paris-Saint-Gamins 6   -   14 Brussels Impact VUB Zaal A Oudergem
ma 19/11/2018 20u30 19/11 20u30 FC Welkom 8   -   4 Urban Step Etterbeek A Jan van Ruusbroeckcollege Laken
wo 21/11/2018 21u00 21/11 21u00 Skuadr Midpoint 1   -   19 Brussels Impact Vander Puttenstadion Brussel
do 22/11/2018 21u00 22/11 21u00 Sia Partners 9   -   7 FC Paris-Saint-Gamins Basic Fit Jette
za 24/11/2018 19u00 24/11 19u00 Brussels Impact 5   -   0 FC Panda-Oering VUB Zaal A Oudergem
za 24/11/2018 20u00 24/11 20u00 Urban Step Etterbeek A 12   -   3 FC De Boerkes VUB Zaal A Oudergem
ma 26/11/2018 20u30 26/11 20u30 FC Welkom 4   -   5 FC Shotakoté Jan van Ruusbroeckcollege Laken
ma 26/11/2018 21u00 26/11 21u00 Sporting Dikkenekken 3   -   6 FC Timmy Simonis Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
ma 26/11/2018 22u00 26/11 22u00 Snowkids 8   -   5 AC Bambino Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
wo 28/11/2018 21u00 28/11 21u00 FC De Boerkes 5   -   11 FC Shotakoté Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 30/11/2018 20u00 30/11 20u00 FC Panda-Oering 8   -   3 AC Bambino VUB Zaal A Oudergem
vr 30/11/2018 22u00 30/11 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 9   -   7 Urban Step Etterbeek A Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
december 2018
za 01/12/2018 19u00 01/12 19u00 Brussels Impact 5   -   4 Urban Step Etterbeek B VUB Zaal A Oudergem
wo 05/12/2018 21u00 05/12 21u00 FC De Boerkes 4   -   10 AC Bambino Jan van Ruusbroeckcollege Laken
wo 05/12/2018 21u00 05/12 21u00 Skuadr Midpoint 1   -   11 FC Panda-Oering Vander Puttenstadion Brussel
do 06/12/2018 21u00 06/12 21u00 Sia Partners 5   -   7 FC Timmy Simonis Basic Fit Jette
ma 10/12/2018 20u30 10/12 20u30 FC Welkom 5   -   3 FC De Boerkes Jan van Ruusbroeckcollege Laken
ma 10/12/2018 21u00 10/12 21u00 Sporting Dikkenekken 3   -   5 AC Bambino Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
ma 10/12/2018 22u00 10/12 22u00 Snowkids 0   -   7 Urban Step Etterbeek A Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 11/12/2018 22u00 11/12 22u00 FC Timmy Simonis 6   -   6 Skuadr Midpoint Comenius Koekelberg
vr 14/12/2018 20u00 14/12 20u00 FC Panda-Oering 5   -   4 Snowkids VUB Zaal A Oudergem
za 15/12/2018 19u00 15/12 19u00 Brussels Impact 4   -   4 FC Welkom VUB Zaal A Oudergem
za 15/12/2018 20u00 15/12 20u00 Urban Step Etterbeek B 5   -   0 Sia Partners VUB Zaal A Oudergem FF
wo 19/12/2018 21u00 19/12 21u00 Skuadr Midpoint 6   -   15 AC Bambino Vander Puttenstadion Brussel
za 22/12/2018 20u00 22/12 20u00 Urban Step Etterbeek A 5   -   2 Urban Step Etterbeek B VUB Zaal A Oudergem
vr 28/12/2018 22u00 28/12 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 4   -   8 FC Shotakoté Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
januari 2019
vr 04/01/2019 20u00 04/01 20u00 AC Bambino 6   -   4 Urban Step Etterbeek B Sporthal Ternat
ma 07/01/2019 21u00 07/01 21u00 Sporting Dikkenekken 11   -   2 FC De Boerkes Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
ma 07/01/2019 22u00 07/01 22u00 Snowkids 3   -   4 FC Timmy Simonis Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 08/01/2019 22u00 08/01 22u00 FC Shotakoté 2   -   5 Skuadr Midpoint Emanuel Hiel Schaarbeek
vr 11/01/2019 20u00 11/01 20u00 FC Panda-Oering 9   -   1 Sia Partners VUB Zaal A Oudergem
vr 11/01/2019 22u00 11/01 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 11   -   3 FC De Boerkes Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
za 12/01/2019 20u00 12/01 20u00 Urban Step Etterbeek B 2   -   1 Sporting Dikkenekken VUB Zaal A Oudergem
wo 16/01/2019 21u00 16/01 21u00 Skuadr Midpoint 8   -   6 Sporting Dikkenekken Vander Puttenstadion Brussel
wo 16/01/2019 21u00 16/01 21u00 FC De Boerkes 2   -   13 FC Timmy Simonis Jan van Ruusbroeckcollege Laken
do 17/01/2019 21u00 17/01 21u00 Sia Partners 2   -   4 Brussels Impact Basic Fit Jette
vr 18/01/2019 20u00 18/01 20u00 AC Bambino 0   -   5 Urban Step Etterbeek A Sporthal Ternat FF
ma 21/01/2019 20u30 21/01 20u30 FC Welkom 1   -   12 FC Panda-Oering Jan van Ruusbroeckcollege Laken
ma 21/01/2019 21u00 21/01 21u00 Sporting Dikkenekken 5   -   3 FC Shotakoté Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 22/01/2019 22u00 22/01 22u00 FC Timmy Simonis 5   -   2 Urban Step Etterbeek B Comenius Koekelberg
vr 25/01/2019 22u00 25/01 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 18   -   4 FC Welkom Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
za 26/01/2019 20u00 26/01 20u00 Urban Step Etterbeek B 7   -   6 Brussels Impact VUB Zaal A Oudergem
wo 30/01/2019 21u00 30/01 21u00 Skuadr Midpoint 7   -   9 Urban Step Etterbeek A Vander Puttenstadion Brussel
wo 30/01/2019 21u00 30/01 21u00 FC De Boerkes 4   -   7 Sia Partners Jan van Ruusbroeckcollege Laken
do 31/01/2019 21u00 31/01 21u00 Sia Partners 7   -   5 FC Shotakoté Basic Fit Jette
februari 2019
ma 04/02/2019 20u30 04/02 20u30 FC Welkom 1   -   11 Sporting Dikkenekken Jan van Ruusbroeckcollege Laken
di 05/02/2019 22u00 05/02 22u00 FC Shotakoté 0   -   5 Brussels Impact Emanuel Hiel Schaarbeek FF
di 05/02/2019 22u00 05/02 22u00 FC Timmy Simonis 5   -   4 Urban Step Etterbeek A Comenius Koekelberg
vr 08/02/2019 20u00 08/02 20u00 FC Panda-Oering 12   -   7 FC Paris-Saint-Gamins VUB Zaal A Oudergem
za 09/02/2019 19u00 09/02 19u00 Brussels Impact 17   -   5 Skuadr Midpoint VUB Zaal A Oudergem
za 09/02/2019 20u00 09/02 20u00 Urban Step Etterbeek B 6   -   7 FC Welkom VUB Zaal A Oudergem
ma 11/02/2019 20u30 11/02 20u30 FC Welkom 3   -   9 Snowkids Jan van Ruusbroeckcollege Laken
ma 11/02/2019 22u00 11/02 22u00 FC Shotakoté 3   -   7 FC Timmy Simonis Emanuel Hiel Schaarbeek
do 14/02/2019 21u00 14/02 21u00 Sia Partners 7   -   7 AC Bambino Basic Fit Jette
za 16/02/2019 20u00 16/02 20u00 Urban Step Etterbeek A 3   -   10 FC Shotakoté VUB Zaal A Oudergem
ma 18/02/2019 22u00 18/02 22u00 Snowkids 8   -   3 Skuadr Midpoint Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 19/02/2019 22u00 19/02 22u00 FC Timmy Simonis 5   -   2 Sporting Dikkenekken Comenius Koekelberg
wo 20/02/2019 21u00 20/02 21u00 FC De Boerkes 4   -   15 Brussels Impact Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 22/02/2019 20u00 22/02 20u00 FC Panda-Oering 10   -   1 FC De Boerkes VUB Zaal A Oudergem
vr 22/02/2019 22u00 22/02 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 4   -   8 Snowkids Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
za 23/02/2019 19u00 23/02 19u00 Brussels Impact 7   -   4 AC Bambino VUB Zaal A Oudergem
za 23/02/2019 20u00 23/02 20u00 Urban Step Etterbeek B 6   -   4 Skuadr Midpoint VUB Zaal A Oudergem
ma 25/02/2019 21u00 25/02 21u00 FC Paris-Saint-Gamins 3   -   6 Sporting Dikkenekken Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
do 28/02/2019 21u00 28/02 21u00 Sia Partners 5   -   5 Snowkids Basic Fit Jette
maart 2019
vr 01/03/2019 20u00 01/03 20u00 AC Bambino 2   -   7 FC Welkom Sporthal Ternat
di 05/03/2019 22u00 05/03 22u00 FC Shotakoté 2   -   1 FC Welkom Emanuel Hiel Schaarbeek
di 05/03/2019 22u00 05/03 22u00 FC Timmy Simonis 6   -   2 Sia Partners Comenius Koekelberg
vr 08/03/2019 20u00 08/03 20u00 FC Panda-Oering 8   -   1 Urban Step Etterbeek B VUB Zaal A Oudergem
vr 08/03/2019 22u00 08/03 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 5   -   9 AC Bambino Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
za 09/03/2019 20u00 09/03 20u00 Urban Step Etterbeek A 8   -   4 Snowkids VUB Zaal A Oudergem
ma 11/03/2019 20u30 11/03 20u30 FC Welkom 14   -   4 Sia Partners Jan van Ruusbroeckcollege Laken
wo 13/03/2019 21u00 13/03 21u00 FC De Boerkes 4   -   15 Sporting Dikkenekken Jan van Ruusbroeckcollege Laken
wo 13/03/2019 21u00 13/03 21u00 Skuadr Midpoint 11   -   4 FC Paris-Saint-Gamins Vander Puttenstadion Brussel
vr 15/03/2019 20u00 15/03 20u00 AC Bambino 4   -   2 FC Panda-Oering Sporthal Ternat
za 16/03/2019 20u00 16/03 20u00 Brussels Impact 5   -   7 Urban Step Etterbeek A VUB Zaal A Oudergem
ma 18/03/2019 20u30 18/03 20u30 FC Welkom 14   -   2 Urban Step Etterbeek B Jan van Ruusbroeckcollege Laken
ma 18/03/2019 22u00 18/03 22u00 Snowkids 6   -   6 FC Shotakoté Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 19/03/2019 22u00 19/03 22u00 FC Timmy Simonis 5   -   0 AC Bambino Comenius Koekelberg FF
wo 20/03/2019 21u00 20/03 21u00 Snowkids 10   -   1 FC De Boerkes Jan van Ruusbroeckcollege Laken
za 23/03/2019 19u00 23/03 19u00 Brussels Impact 12   -   1 FC De Boerkes VUB Zaal A Oudergem
za 23/03/2019 20u00 23/03 20u00 Urban Step Etterbeek B 10   -   3 FC Paris-Saint-Gamins VUB Zaal A Oudergem
ma 25/03/2019 20u30 25/03 20u30 FC Welkom 2   -   15 FC Timmy Simonis Jan van Ruusbroeckcollege Laken
ma 25/03/2019 21u00 25/03 21u00 Sporting Dikkenekken 3   -   6 Brussels Impact Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
wo 27/03/2019 21u00 27/03 21u00 Skuadr Midpoint 7   -   2 Sia Partners Vander Puttenstadion Brussel
do 28/03/2019 21u00 28/03 21u00 Urban Step Etterbeek A 19   -   1 Sia Partners Basic Fit Jette
vr 29/03/2019 20u00 29/03 20u00 AC Bambino 5   -   0 FC Shotakoté Sporthal Ternat FF
april 2019
ma 01/04/2019 21u00 01/04 21u00 Sporting Dikkenekken 3   -   6 Urban Step Etterbeek A Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
ma 01/04/2019 22u00 01/04 22u00 Snowkids 6   -   3 FC Panda-Oering Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 02/04/2019 21u00 02/04 21u00 FC Shotakoté 12   -   3 FC De Boerkes Emanuel Hiel Schaarbeek
di 02/04/2019 22u00 02/04 22u00 FC Timmy Simonis 4   -   4 Brussels Impact Comenius Koekelberg
vr 05/04/2019 20u00 05/04 20u00 FC Panda-Oering 11   -   0 Skuadr Midpoint VUB Zaal A Oudergem
vr 05/04/2019 22u00 05/04 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 5   -   0 Sia Partners Ten Gaerde Groot-Bijgaarden FF
za 06/04/2019 20u00 06/04 20u00 Urban Step Etterbeek B 6   -   6 AC Bambino VUB Zaal A Oudergem
ma 08/04/2019 22u00 08/04 22u00 FC Shotakoté 2   -   8 FC Panda-Oering Emanuel Hiel Schaarbeek
do 11/04/2019 21u00 11/04 21u00 Sia Partners 2   -   15 FC Panda-Oering Basic Fit Jette
vr 12/04/2019 20u00 12/04 20u00 AC Bambino 6   -   4 Snowkids Sporthal Ternat
za 13/04/2019 20u00 13/04 20u00 Urban Step Etterbeek A 11   -   3 Skuadr Midpoint VUB Zaal A Oudergem
ma 15/04/2019 21u00 15/04 21u00 Sporting Dikkenekken 3   -   1 Sia Partners Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
ma 15/04/2019 22u00 15/04 22u00 Snowkids 11   -   7 Urban Step Etterbeek B Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
do 18/04/2019 19u00 18/04 19u00 FC Shotakoté 6   -   3 Sia Partners Comenius Koekelberg
vr 19/04/2019 20u00 19/04 20u00 FC Panda-Oering 3   -   4 Urban Step Etterbeek A VUB Zaal A Oudergem
vr 19/04/2019 22u00 19/04 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 7   -   8 FC Timmy Simonis Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
za 20/04/2019 20u00 20/04 20u00 Urban Step Etterbeek B 5   -   0 FC De Boerkes VUB Zaal A Oudergem FF
wo 24/04/2019 21u00 24/04 21u00 Brussels Impact 3   -   3 Snowkids VUB Zaal B Oudergem
wo 24/04/2019 21u00 24/04 21u00 FC De Boerkes 4   -   16 FC Paris-Saint-Gamins Jan van Ruusbroeckcollege Laken
wo 24/04/2019 21u00 24/04 21u00 Skuadr Midpoint 4   -   5 FC Shotakoté Vander Puttenstadion Brussel
do 25/04/2019 21u00 25/04 21u00 Sia Partners 2   -   4 Urban Step Etterbeek B Basic Fit Jette
vr 26/04/2019 20u00 26/04 20u00 AC Bambino 6   -   4 Sporting Dikkenekken Sporthal Ternat
za 27/04/2019 20u00 27/04 20u00 Urban Step Etterbeek A 9   -   7 FC Welkom VUB Zaal A Oudergem
di 30/04/2019 22u00 30/04 22u00 FC Timmy Simonis 7   -   4 Snowkids Comenius Koekelberg
mei 2019
vr 03/05/2019 20u00 03/05 20u00 FC Panda-Oering 13   -   0 Sporting Dikkenekken VUB Zaal A Oudergem
za 04/05/2019 20u00 04/05 20u00 Urban Step Etterbeek A 8   -   3 AC Bambino VUB Zaal A Oudergem
ma 06/05/2019 22u00 06/05 22u00 FC Shotakoté 9   -   10 FC Paris-Saint-Gamins Emanuel Hiel Schaarbeek
do 09/05/2019 21u00 09/05 21u00 Sia Partners 1   -   10 FC Welkom Basic Fit Jette
vr 10/05/2019 20u00 10/05 20u00 AC Bambino 9   -   0 Skuadr Midpoint Sporthal Ternat
za 11/05/2019 20u00 11/05 20u00 Urban Step Etterbeek B 6   -   15 Urban Step Etterbeek A VUB Zaal A Oudergem
ma 13/05/2019 21u00 13/05 21u00 Sporting Dikkenekken 5   -   11 FC Paris-Saint-Gamins Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 14/05/2019 22u00 14/05 22u00 FC Timmy Simonis 2   -   5 FC Panda-Oering Comenius Koekelberg
wo 15/05/2019 21u00 15/05 21u00 Brussels Impact 6   -   6 FC Shotakoté VUB Zaal B Oudergem
wo 15/05/2019 21u00 15/05 21u00 FC De Boerkes 4   -   12 Snowkids Jan van Ruusbroeckcollege Laken
za 18/05/2019 20u00 18/05 20u00 Urban Step Etterbeek B 4   -   11 FC Timmy Simonis VUB Zaal A Oudergem
ma 20/05/2019 20u30 20/05 20u30 FC Welkom 5   -   5 AC Bambino Jan van Ruusbroeckcollege Laken
ma 20/05/2019 22u00 20/05 22u00 FC Shotakoté 6   -   2 Sporting Dikkenekken Emanuel Hiel Schaarbeek
wo 22/05/2019 21u00 22/05 21u00 Skuadr Midpoint 14   -   4 FC De Boerkes Vander Puttenstadion Brussel
za 25/05/2019 20u00 25/05 20u00 Urban Step Etterbeek A 16   -   6 FC Paris-Saint-Gamins VUB Zaal A Oudergem
ma 27/05/2019 21u00 27/05 21u00 Sporting Dikkenekken 6   -   5 Snowkids Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 28/05/2019 22u00 28/05 22u00 FC Shotakoté 8   -   4 Urban Step Etterbeek B Emanuel Hiel Schaarbeek
wo 29/05/2019 21u00 29/05 21u00 Skuadr Midpoint 0   -   18 FC Timmy Simonis Vander Puttenstadion Brussel
wo 29/05/2019 21u00 29/05 21u00 FC De Boerkes 4   -   17 Urban Step Etterbeek A Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 31/05/2019 20u00 31/05 20u00 Urban Step Etterbeek A 5   -   0 Sporting Dikkenekken VUB Zaal A Oudergem FF
vr 31/05/2019 22u00 31/05 22u00 FC Paris-Saint-Gamins 4   -   5 FC Panda-Oering Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
Nog te plannen
  Brussels Impact 0   -   5 FC Timmy Simonis   FF