Contact
Inloggen
Competities
Antwerpen
Brussels Gewest
Limburg
Oost-Vlaanderen
Vlaams Brabant
West-Vlaanderen
Reglement
Inschrijven
Contact
Inloggen
Inloggen
Wedstrijden & Stand 1e Klasse Hasselt
Eerdere wedstrijden
vr 01/09/2023 22u00
01/09 22u00
Top Invest Terdonk
4 - 5
Sparkx
Ter Donk Zonhoven
ma 04/09/2023 21u00
04/09 21u00
De Slepers
4 - 4
Tottenhesp Hotboys
SBS Kuringen
vr 08/09/2023 22u00
08/09 22u00
FC Sjaarboskes
4 - 8
FC De Gever
Elckerlyc Hasselt
ma 11/09/2023 19u00
11/09 19u00
Sparkx
7 - 6
Tottenhesp Hotboys
Kneipp Bokrijk
ma 11/09/2023 21u30
11/09 21u30
FC Balzak United
6 - 3
De Slepers
Sporthal Kiewit Hasselt
wo 13/09/2023 21u00
13/09 21u00
Atlético Spanza
5 - 7
FC BOK
Go Next Hasselt
wo 13/09/2023 21u00
13/09 21u00
FC Own Goal
2 - 6
Herba Woodmasters
Elckerlyc Hasselt
ma 18/09/2023 19u30
18/09 19u30
FC De Gever
5 - 6
FC BOK
Ter Donk Zonhoven
ma 18/09/2023 21u00
18/09 21u00
De Slepers
2 - 14
FC Sjaarboskes
SBS Kuringen
wo 27/09/2023 21u00
27/09 21u00
Atlético Spanza
6 - 9
Top Invest Terdonk
Go Next Hasselt
vr 06/10/2023 22u00
06/10 22u00
FC Sjaarboskes
7 - 7
FC Own Goal
Elckerlyc Hasselt
ma 09/10/2023 19u00
09/10 19u00
Sparkx
5 - 5
FC BOK
Kneipp Bokrijk
wo 11/10/2023 21u00
11/10 21u00
Atlético Spanza
2 - 6
Tottenhesp Hotboys
Go Next Hasselt
ma 16/10/2023 19u30
16/10 19u30
FC De Gever
7 - 6
FC Own Goal
Ter Donk Zonhoven
wo 18/10/2023 22u00
18/10 22u00
FC BOK
7 - 8
De Slepers
Elckerlyc Hasselt
ma 23/10/2023 19u00
23/10 19u00
Sparkx
5 - 0
De Slepers
Kneipp Bokrijk
FF
ma 23/10/2023 21u30
23/10 21u30
FC Balzak United
7 - 11
FC Sjaarboskes
Sporthal Kiewit Hasselt
do 26/10/2023 22u00
26/10 22u00
Tottenhesp Hotboys
4 - 4
Atlético Spanza
Alverberg Hasselt
vr 27/10/2023 21u00
27/10 21u00
Herba Woodmasters
8 - 6
FC De Gever
Ter Donk Zonhoven
vr 03/11/2023 22u00
03/11 22u00
FC Sjaarboskes
6 - 2
Sparkx
Elckerlyc Hasselt
wo 08/11/2023 21u00
08/11 21u00
Atlético Spanza
8 - 5
Sparkx
Go Next Hasselt
wo 08/11/2023 21u00
08/11 21u00
FC Own Goal
7 - 8
FC BOK
Elckerlyc Hasselt
ma 13/11/2023 19u30
13/11 19u30
FC De Gever
10 - 5
Sparkx
Ter Donk Zonhoven
ma 13/11/2023 21u00
13/11 21u00
De Slepers
10 - 9
FC BOK
SBS Kuringen
vr 17/11/2023 22u00
17/11 22u00
FC Sjaarboskes
2 - 7
Herba Woodmasters
Elckerlyc Hasselt
ma 20/11/2023 21u30
20/11 21u30
FC Balzak United
4 - 8
FC BOK
Sporthal Kiewit Hasselt
wo 22/11/2023 21u00
22/11 21u00
Atlético Spanza
1 - 6
Herba Woodmasters
Go Next Hasselt
wo 22/11/2023 21u00
22/11 21u00
FC Own Goal
8 - 2
FC De Gever
Elckerlyc Hasselt
ma 27/11/2023 19u30
27/11 19u30
FC De Gever
4 - 9
Atlético Spanza
Ter Donk Zonhoven
wo 29/11/2023 22u00
29/11 22u00
FC BOK
13 - 2
FC Balzak United
Elckerlyc Hasselt
wo 06/12/2023 21u00
06/12 21u00
FC Own Goal
2 - 12
FC Sjaarboskes
Elckerlyc Hasselt
do 07/12/2023 22u00
07/12 22u00
Tottenhesp Hotboys
10 - 3
FC Balzak United
Alverberg Hasselt
vr 08/12/2023 21u00
08/12 21u00
Herba Woodmasters
7 - 4
Top Invest Terdonk
Ter Donk Zonhoven
ma 11/12/2023 21u00
11/12 21u00
De Slepers
9 - 12
Sparkx
SBS Kuringen
wo 13/12/2023 22u00
13/12 22u00
Top Invest Terdonk
9 - 12
FC BOK
Elckerlyc Hasselt
ma 18/12/2023 21u30
18/12 21u30
FC Balzak United
5 - 8
Sparkx
Sporthal Kiewit Hasselt
wo 20/12/2023 21u00
20/12 21u00
FC Own Goal
7 - 5
Tottenhesp Hotboys
Elckerlyc Hasselt
vr 22/12/2023 21u00
22/12 21u00
Herba Woodmasters
4 - 8
FC BOK
Ter Donk Zonhoven
vr 29/12/2023 22u00
29/12 22u00
FC Sjaarboskes
5 - 0
Atlético Spanza
Elckerlyc Hasselt
FF
wo 03/01/2024 21u00
03/01 21u00
Atlético Spanza
5 - 10
FC Balzak United
Go Next Hasselt
do 04/01/2024 22u00
04/01 22u00
Tottenhesp Hotboys
4 - 8
FC De Gever
Alverberg Hasselt
vr 05/01/2024 21u00
05/01 21u00
Herba Woodmasters
9 - 2
Sparkx
Ter Donk Zonhoven
vr 05/01/2024 22u00
05/01 22u00
Top Invest Terdonk
12 - 7
FC Sjaarboskes
Ter Donk Zonhoven
ma 08/01/2024 21u00
08/01 21u00
De Slepers
8 - 9
Atlético Spanza
SBS Kuringen
wo 10/01/2024 22u00
10/01 22u00
FC BOK
7 - 8
Tottenhesp Hotboys
Elckerlyc Hasselt
ma 15/01/2024 19u00
15/01 19u00
Sparkx
5 - 11
FC Balzak United
Kneipp Bokrijk
do 18/01/2024 22u00
18/01 22u00
Tottenhesp Hotboys
3 - 9
FC Own Goal
Alverberg Hasselt
vr 19/01/2024 21u00
19/01 21u00
Herba Woodmasters
6 - 8
De Slepers
Ter Donk Zonhoven
vr 19/01/2024 22u00
19/01 22u00
Top Invest Terdonk
10 - 8
FC De Gever
Ter Donk Zonhoven
wo 24/01/2024 22u00
24/01 22u00
Top Invest Terdonk
11 - 2
Tottenhesp Hotboys
Ter Donk Zonhoven
wo 24/01/2024 22u00
24/01 22u00
FC BOK
4 - 8
Sparkx
Elckerlyc Hasselt
vr 26/01/2024 22u00
26/01 22u00
FC Sjaarboskes
5 - 0
De Slepers
Elckerlyc Hasselt
FF
ma 29/01/2024 21u30
29/01 21u30
FC Balzak United
8 - 7
Atlético Spanza
Sporthal Kiewit Hasselt
di 30/01/2024 21u30
30/01 21u30
t Vitamientje
2 - 11
Herba Woodmasters
Kindsheid Jesu Hasselt
wo 31/01/2024 21u00
31/01 21u00
FC Own Goal
5 - 4
Sparkx
Elckerlyc Hasselt
wo 31/01/2024 22u00
31/01 22u00
FC BOK
5 - 9
FC De Gever
De Alk Alken
ma 05/02/2024 21u00
05/02 21u00
De Slepers
10 - 9
FC De Gever
SBS Kuringen
do 08/02/2024 22u00
08/02 22u00
FC Balzak United
2 - 6
Tottenhesp Hotboys
Go Next Hasselt
ma 12/02/2024 19u00
12/02 19u00
Sparkx
3 - 9
FC Own Goal
Kneipp Bokrijk
di 13/02/2024 21u30
13/02 21u30
t Vitamientje
9 - 6
FC De Gever
Kindsheid Jesu Hasselt
wo 14/02/2024 21u00
14/02 21u00
Atlético Spanza
6 - 13
FC Sjaarboskes
Go Next Hasselt
ma 19/02/2024 21u00
19/02 21u00
De Slepers
12 - 8
t Vitamientje
SBS Kuringen
wo 21/02/2024 22u00
21/02 22u00
FC BOK
3 - 15
Herba Woodmasters
Elckerlyc Hasselt
vr 23/02/2024 22u00
23/02 22u00
Top Invest Terdonk
7 - 6
De Slepers
Ter Donk Zonhoven
vr 23/02/2024 22u00
23/02 22u00
FC Sjaarboskes
8 - 12
FC Balzak United
Elckerlyc Hasselt
di 27/02/2024 21u30
27/02 21u30
t Vitamientje
8 - 16
De Slepers
Kindsheid Jesu Hasselt
wo 28/02/2024 21u00
28/02 21u00
Atlético Spanza
5 - 4
FC De Gever
Go Next Hasselt
wo 28/02/2024 21u00
28/02 21u00
FC Own Goal
8 - 3
FC Balzak United
Elckerlyc Hasselt
vr 01/03/2024 21u00
01/03 21u00
Herba Woodmasters
5 - 11
FC Sjaarboskes
Ter Donk Zonhoven
wo 06/03/2024 22u00
06/03 22u00
FC BOK
2 - 6
Top Invest Terdonk
Elckerlyc Hasselt
ma 11/03/2024 19u00
11/03 19u00
Sparkx
9 - 3
Top Invest Terdonk
Kneipp Bokrijk
ma 11/03/2024 21u30
11/03 21u30
FC Balzak United
0 - 5
Herba Woodmasters
Sporthal Kiewit Hasselt
FF
ma 11/03/2024 22u00
11/03 22u00
Tottenhesp Hotboys
5 - 4
FC BOK
Runkst Hasselt
wo 13/03/2024 21u00
13/03 21u00
Atlético Spanza
3 - 4
FC Own Goal
Go Next Hasselt
vr 15/03/2024 22u00
15/03 22u00
FC Sjaarboskes
17 - 5
t Vitamientje
Elckerlyc Hasselt
ma 18/03/2024 19u30
18/03 19u30
FC De Gever
7 - 9
FC Balzak United
Ter Donk Zonhoven
ma 18/03/2024 21u00
18/03 21u00
De Slepers
4 - 7
FC Own Goal
SBS Kuringen
di 19/03/2024 21u30
19/03 21u30
t Vitamientje
5 - 8
Tottenhesp Hotboys
Kindsheid Jesu Hasselt
wo 20/03/2024 22u00
20/03 22u00
FC BOK
10 - 4
Atlético Spanza
Elckerlyc Hasselt
vr 22/03/2024 22u00
22/03 22u00
FC Sjaarboskes
11 - 5
Top Invest Terdonk
Elckerlyc Hasselt
ma 25/03/2024 19u00
25/03 19u00
Sparkx
9 - 8
FC De Gever
Kneipp Bokrijk
ma 25/03/2024 21u30
25/03 21u30
FC Balzak United
4 - 7
FC Own Goal
Sporthal Kiewit Hasselt
di 26/03/2024 21u30
26/03 21u30
t Vitamientje
8 - 7
Atlético Spanza
Kindsheid Jesu Hasselt
wo 27/03/2024 21u00
27/03 21u00
Top Invest Terdonk
5 - 6
FC Own Goal
Elckerlyc Hasselt
do 28/03/2024 22u00
28/03 22u00
Tottenhesp Hotboys
-
De Slepers
Alverberg Hasselt
vr 29/03/2024 22u00
29/03 22u00
Top Invest Terdonk
-
Herba Woodmasters
Ter Donk Zonhoven
di 02/04/2024 21u30
02/04 21u30
t Vitamientje
-
Sparkx
Kindsheid Jesu Hasselt
wo 03/04/2024 22u00
03/04 22u00
Herba Woodmasters
-
Tottenhesp Hotboys
Ter Donk Zonhoven
wo 03/04/2024 22u00
03/04 22u00
FC BOK
-
FC Sjaarboskes
Elckerlyc Hasselt
vr 05/04/2024 22u00
05/04 22u00
Top Invest Terdonk
-
t Vitamientje
Ter Donk Zonhoven
ma 08/04/2024 19u00
08/04 19u00
Sparkx
-
FC Sjaarboskes
Kneipp Bokrijk
wo 10/04/2024 21u00
10/04 21u00
Herba Woodmasters
-
Atlético Spanza
Go Next Hasselt
wo 10/04/2024 21u00
10/04 21u00
FC Own Goal
-
t Vitamientje
Elckerlyc Hasselt
vr 12/04/2024 22u00
12/04 22u00
Top Invest Terdonk
-
FC Balzak United
Ter Donk Zonhoven
ma 15/04/2024 19u30
15/04 19u30
FC De Gever
-
Tottenhesp Hotboys
Ter Donk Zonhoven
ma 15/04/2024 21u00
15/04 21u00
De Slepers
-
Herba Woodmasters
SBS Kuringen
wo 17/04/2024 22u00
17/04 22u00
Top Invest Terdonk
-
Atlético Spanza
Ter Donk Zonhoven
wo 17/04/2024 22u00
17/04 22u00
FC BOK
-
t Vitamientje
Elckerlyc Hasselt
ma 22/04/2024 19u00
22/04 19u00
Sparkx
-
t Vitamientje
Kneipp Bokrijk
wo 24/04/2024 21u00
24/04 21u00
FC Own Goal
-
Atlético Spanza
Elckerlyc Hasselt
do 25/04/2024 22u00
25/04 22u00
Tottenhesp Hotboys
-
FC Sjaarboskes
Alverberg Hasselt
vr 26/04/2024 21u00
26/04 21u00
Herba Woodmasters
-
FC Balzak United
Ter Donk Zonhoven
ma 29/04/2024 19u30
29/04 19u30
FC De Gever
-
Herba Woodmasters
Ter Donk Zonhoven
ma 29/04/2024 21u00
29/04 21u00
De Slepers
-
Top Invest Terdonk
SBS Kuringen
di 30/04/2024 21u30
30/04 21u30
t Vitamientje
-
FC Own Goal
Kindsheid Jesu Hasselt
do 02/05/2024 22u00
02/05 22u00
Tottenhesp Hotboys
-
t Vitamientje
Alverberg Hasselt
di 07/05/2024 21u30
07/05 21u30
Tottenhesp Hotboys
-
Top Invest Terdonk
Kindsheid Jesu Hasselt
wo 08/05/2024 21u00
08/05 21u00
FC Own Goal
-
De Slepers
Elckerlyc Hasselt
wo 08/05/2024 21u00
08/05 21u00
Atlético Spanza
-
t Vitamientje
Go Next Hasselt
vr 10/05/2024 21u00
10/05 21u00
Herba Woodmasters
-
FC Own Goal
Ter Donk Zonhoven
ma 13/05/2024 19u30
13/05 19u30
FC De Gever
-
FC Sjaarboskes
Ter Donk Zonhoven
di 14/05/2024 21u30
14/05 21u30
t Vitamientje
-
Top Invest Terdonk
Kindsheid Jesu Hasselt
wo 15/05/2024 21u00
15/05 21u00
FC Sjaarboskes
-
FC BOK
Elckerlyc Hasselt
wo 15/05/2024 22u00
15/05 22u00
FC BOK
-
FC Own Goal
Elckerlyc Hasselt
do 16/05/2024 22u00
16/05 22u00
Tottenhesp Hotboys
-
Sparkx
Alverberg Hasselt
di 21/05/2024 21u30
21/05 21u30
t Vitamientje
-
FC BOK
Kindsheid Jesu Hasselt
wo 22/05/2024 21u00
22/05 21u00
FC Own Goal
-
Top Invest Terdonk
Elckerlyc Hasselt
do 23/05/2024 22u00
23/05 22u00
FC Sjaarboskes
-
Tottenhesp Hotboys
Go Next Hasselt
vr 31/05/2024 22u00
31/05 22u00
Herba Woodmasters
-
t Vitamientje
Ter Donk Zonhoven
Nog te plannen
De Slepers
-
FC Balzak United
FC De Gever
-
Top Invest Terdonk
FC Balzak United
-
FC De Gever
Sparkx
-
Atlético Spanza
Atlético Spanza
-
De Slepers
FC Balzak United
-
Top Invest Terdonk
Tottenhesp Hotboys
-
Herba Woodmasters
Sparkx
-
Herba Woodmasters
FC De Gever
-
De Slepers
FC Balzak United
-
t Vitamientje
FC De Gever
-
t Vitamientje
t Vitamientje
-
FC Balzak United
t Vitamientje
-
FC Sjaarboskes
Stand
Statistieken
Pos
Ploeg
Gespeeld
#
Gewonnen
W+
Gelijk
W=
Verloren
W-
DG
DG
DT
DS
Punten
Ptn
Ptn/M
Ptn/M
1
FC Sjaarboskes
15
10
1
4
133
80
53
31
2.1
2
FC Own Goal
15
10
1
4
94
76
18
31
2.1
3
Herba Woodmasters
12
9
0
3
89
49
40
27
2.3
4
FC BOK
17
8
1
8
118
114
4
25
1.5
5
Sparkx
16
8
1
7
94
102
-8
25
1.6
6
Tottenhesp Hotboys
13
6
2
5
71
73
-2
20
1.5
7
De Slepers
15
6
1
8
100
116
-16
19
1.3
8
Top Invest Terdonk
12
6
0
6
85
81
4
18
1.5
9
FC Balzak United
15
6
0
9
86
111
-25
18
1.2
10
FC De Gever
15
5
0
10
101
107
-6
15
1.0
11
Atlético Spanza
16
4
1
11
81
111
-30
13
0.8
12
t Vitamientje
7
2
0
5
45
77
-32
6
0.9
13
ZVC Catharina
0
0
0
0
0
0
0
0
0.0