Kalender Brussels Gewest, regio Brussel, 1e Klasse

september 2019
di 03/09/2019 20u00 03/09 20u00 Yenching Tigers 7   -   9 SSC Draries Basic Fit Jette
di 03/09/2019 22u00 03/09 22u00 ZVC Timmy Simonis 9   -   6 Brussels Impact Comenius Koekelberg
wo 04/09/2019 22u00 04/09 22u00 FC Welkom 15   -   2 Black Sheep FC Emanuel Hiel Schaarbeek
do 05/09/2019 21u00 05/09 21u00 Sia Partners 1   -   2 Skuadr Midpoint Basic Fit Jette
vr 06/09/2019 20u00 06/09 20u00 FC Panda-Oering 10   -   1 Snowkids VUB Zaal A Oudergem
vr 06/09/2019 21u00 06/09 21u00 Los Clásicos 7   -   5 Lokomotiv Balliauw Zwartebeek Ukkel
di 10/09/2019 20u00 10/09 20u00 Lokomotiv Balliauw 3   -   6 Sia Partners Basic Fit Jette
wo 11/09/2019 21u00 11/09 21u00 Skuadr Midpoint 7   -   10 SSC Draries Vander Puttenstadion Brussel
vr 13/09/2019 20u00 13/09 20u00 Brussels Impact 6   -   8 FC Panda-Oering VUB Zaal A Oudergem
ma 16/09/2019 19u00 16/09 19u00 SSC Draries 12   -   0 Lokomotiv Balliauw Don Bosco Groot-Bijgaarden
di 17/09/2019 20u00 17/09 20u00 Yenching Tigers 6   -   3 Brussels Impact Basic Fit Jette
di 17/09/2019 22u00 17/09 22u00 ZVC Timmy Simonis 13   -   1 Skuadr Midpoint Comenius Koekelberg
wo 18/09/2019 21u00 18/09 21u00 FC Panda-Oering 8   -   1 Black Sheep FC Basic Fit Jette
do 19/09/2019 21u00 19/09 21u00 Sia Partners 1   -   19 FC Welkom Basic Fit Jette
vr 20/09/2019 21u00 20/09 21u00 Los Clásicos 5   -   0 Snowkids Zwartebeek Ukkel FF
ma 23/09/2019 19u00 23/09 19u00 SSC Draries 22   -   4 Brussels Impact Don Bosco Groot-Bijgaarden
wo 25/09/2019 21u00 25/09 21u00 Skuadr Midpoint 3   -   5 Los Clásicos Vander Puttenstadion Brussel
wo 25/09/2019 21u00 25/09 21u00 FC De Boerkes 7   -   13 Snowkids Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 27/09/2019 20u00 27/09 20u00 Brussels Impact 5   -   2 Sia Partners VUB Zaal A Oudergem
ma 30/09/2019 19u00 30/09 19u00 SSC Draries 5   -   0 FC De Boerkes Don Bosco Groot-Bijgaarden FF
oktober 2019
di 01/10/2019 20u00 01/10 20u00 Yenching Tigers 7   -   3 Sia Partners Basic Fit Jette
di 01/10/2019 22u00 01/10 22u00 ZVC Timmy Simonis 9   -   4 Snowkids Comenius Koekelberg
wo 02/10/2019 21u00 02/10 21u00 Black Sheep FC 3   -   5 Brussels Impact Basic Fit Jette
wo 02/10/2019 22u00 02/10 22u00 FC Welkom 4   -   5 FC Panda-Oering Emanuel Hiel Schaarbeek
vr 04/10/2019 21u00 04/10 21u00 Los Clásicos 3   -   2 FC De Boerkes Zwartebeek Ukkel
ma 07/10/2019 21u00 07/10 21u00 Snowkids 5   -   1 Brussels Impact Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 08/10/2019 20u00 08/10 20u00 Lokomotiv Balliauw 2   -   15 ZVC Timmy Simonis Basic Fit Jette
wo 09/10/2019 21u00 09/10 21u00 FC De Boerkes 5   -   7 Black Sheep FC Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 11/10/2019 21u00 11/10 21u00 Los Clásicos 7   -   1 Brussels Impact Zwartebeek Ukkel
di 15/10/2019 20u00 15/10 20u00 Yenching Tigers 14   -   1 FC De Boerkes Basic Fit Jette
wo 16/10/2019 21u00 16/10 21u00 Black Sheep FC 2   -   8 Los Clásicos Basic Fit Jette
wo 16/10/2019 22u00 16/10 22u00 FC Welkom 5   -   8 Snowkids Emanuel Hiel Schaarbeek
do 17/10/2019 21u00 17/10 21u00 Sia Partners 2   -   9 ZVC Timmy Simonis Basic Fit Jette
ma 21/10/2019 21u00 21/10 21u00 Snowkids 8   -   2 Black Sheep FC Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
wo 23/10/2019 21u00 23/10 21u00 FC De Boerkes 2   -   16 FC Welkom Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 25/10/2019 20u00 25/10 20u00 Brussels Impact 12   -   0 Lokomotiv Balliauw VUB Zaal A Oudergem
ma 28/10/2019 19u00 28/10 19u00 FC Panda-Oering 2   -   6 SSC Draries Don Bosco Groot-Bijgaarden
di 29/10/2019 20u00 29/10 20u00 Yenching Tigers 3   -   6 FC Welkom Basic Fit Jette
wo 30/10/2019 21u00 30/10 21u00 Skuadr Midpoint 0   -   5 FC Panda-Oering Vander Puttenstadion Brussel FF
november 2019
ma 04/11/2019 19u00 04/11 19u00 SSC Draries 4   -   1 Yenching Tigers Don Bosco Groot-Bijgaarden
ma 04/11/2019 21u00 04/11 21u00 Snowkids 7   -   1 Skuadr Midpoint Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 05/11/2019 20u00 05/11 20u00 Lokomotiv Balliauw 1   -   10 FC Panda-Oering Basic Fit Jette
wo 06/11/2019 21u00 06/11 21u00 FC De Boerkes 4   -   13 ZVC Timmy Simonis Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 08/11/2019 20u00 08/11 20u00 Brussels Impact 7   -   6 Skuadr Midpoint VUB Zaal A Oudergem
vr 08/11/2019 21u00 08/11 21u00 Los Clásicos 7   -   0 Sia Partners Zwartebeek Ukkel
ma 11/11/2019 19u00 11/11 19u00 SSC Draries 8   -   5 Los Clásicos Don Bosco Groot-Bijgaarden
di 12/11/2019 20u00 12/11 20u00 Yenching Tigers 11   -   6 Skuadr Midpoint Basic Fit Jette
wo 13/11/2019 21u00 13/11 21u00 Black Sheep FC 4   -   14 ZVC Timmy Simonis Basic Fit Jette
wo 13/11/2019 22u00 13/11 22u00 FC Welkom 3   -   2 Los Clásicos Emanuel Hiel Schaarbeek
vr 15/11/2019 20u00 15/11 20u00 FC Panda-Oering 5   -   0 Sia Partners VUB Zaal A Oudergem FF
ma 18/11/2019 21u00 18/11 21u00 Snowkids 6   -   4 Yenching Tigers Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 19/11/2019 20u00 19/11 20u00 Lokomotiv Balliauw 4   -   25 SSC Draries Basic Fit Jette
wo 20/11/2019 21u00 20/11 21u00 Skuadr Midpoint 9   -   2 Black Sheep FC Vander Puttenstadion Brussel
wo 20/11/2019 21u00 20/11 21u00 FC De Boerkes 4   -   5 Sia Partners Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 22/11/2019 20u00 22/11 20u00 FC Panda-Oering 0   -   6 ZVC Timmy Simonis VUB Zaal A Oudergem
ma 25/11/2019 19u00 25/11 19u00 SSC Draries 8   -   5 Snowkids Don Bosco Groot-Bijgaarden
di 26/11/2019 22u00 26/11 22u00 ZVC Timmy Simonis 2   -   2 Los Clásicos Comenius Koekelberg
wo 27/11/2019 21u00 27/11 21u00 FC De Boerkes 0   -   12 Brussels Impact Jan van Ruusbroeckcollege Laken
wo 27/11/2019 21u00 27/11 21u00 Black Sheep FC 3   -   10 Lokomotiv Balliauw Basic Fit Jette
vr 29/11/2019 20u00 29/11 20u00 FC Panda-Oering 4   -   4 Yenching Tigers VUB Zaal A Oudergem
december 2019
ma 02/12/2019 21u00 02/12 21u00 Snowkids 19   -   4 Sia Partners Ten Gaerde Groot-Bijgaarden
di 03/12/2019 20u00 03/12 20u00 Lokomotiv Balliauw 3   -   15 Yenching Tigers Basic Fit Jette
wo 04/12/2019 21u00 04/12 21u00 FC De Boerkes 3   -   20 SSC Draries Jan van Ruusbroeckcollege Laken
vr 06/12/2019 21u00 06/12 21u00 Los Clásicos 0   -   5 Yenching Tigers Zwartebeek Ukkel
wo 11/12/2019 21u00 11/12 21u00 Black Sheep FC   -   Yenching Tigers Basic Fit Jette  
wo 11/12/2019 21u00 11/12 21u00 FC De Boerkes   -   Skuadr Midpoint Jan van Ruusbroeckcollege Laken  
wo 11/12/2019 22u00 11/12 22u00 FC Welkom   -   ZVC Timmy Simonis Emanuel Hiel Schaarbeek  
do 12/12/2019 21u00 12/12 21u00 Sia Partners   -   SSC Draries Basic Fit Jette  
vr 13/12/2019 20u00 13/12 20u00 Brussels Impact   -   Snowkids VUB Zaal A Oudergem  
vr 13/12/2019 20u00 13/12 20u00 FC Panda-Oering   -   Los Clásicos VUB Zaal A Oudergem  
di 17/12/2019 20u00 17/12 20u00 Lokomotiv Balliauw   -   Snowkids Basic Fit Jette  
wo 18/12/2019 21u00 18/12 21u00 Skuadr Midpoint   -   FC Welkom Vander Puttenstadion Brussel  
wo 18/12/2019 21u00 18/12 21u00 Black Sheep FC   -   Sia Partners Basic Fit Jette  
ma 23/12/2019 19u00 23/12 19u00 SSC Draries   -   FC Panda-Oering Don Bosco Groot-Bijgaarden  
ma 30/12/2019 19u00 30/12 19u00 SSC Draries   -   FC Welkom Don Bosco Groot-Bijgaarden  
ma 30/12/2019 21u00 30/12 21u00 Snowkids   -   FC De Boerkes Ten Gaerde Groot-Bijgaarden  
januari 2020
vr 03/01/2020 20u00 03/01 20u00 Brussels Impact   -   Black Sheep FC VUB Zaal A Oudergem  
di 07/01/2020 20u00 07/01 20u00 Lokomotiv Balliauw   -   Brussels Impact Basic Fit Jette  
di 07/01/2020 22u00 07/01 22u00 ZVC Timmy Simonis   -   Sia Partners Comenius Koekelberg  
wo 08/01/2020 21u00 08/01 21u00 Black Sheep FC   -   SSC Draries Basic Fit Jette  
wo 08/01/2020 22u00 08/01 22u00 FC Welkom   -   FC De Boerkes Emanuel Hiel Schaarbeek  
vr 10/01/2020 21u00 10/01 21u00 Los Clásicos   -   Skuadr Midpoint Zwartebeek Ukkel  
wo 15/01/2020 21u00 15/01 21u00 Skuadr Midpoint   -   ZVC Timmy Simonis Vander Puttenstadion Brussel  
wo 15/01/2020 21u00 15/01 21u00 FC De Boerkes   -   Lokomotiv Balliauw Jan van Ruusbroeckcollege Laken  
vr 17/01/2020 20u00 17/01 20u00 Brussels Impact   -   FC Welkom VUB Zaal A Oudergem  
di 21/01/2020 22u00 21/01 22u00 ZVC Timmy Simonis   -   SSC Draries Comenius Koekelberg  
wo 22/01/2020 22u00 22/01 22u00 FC Welkom   -   Yenching Tigers Emanuel Hiel Schaarbeek  
do 23/01/2020 21u00 23/01 21u00 Sia Partners   -   FC Panda-Oering Basic Fit Jette  
vr 24/01/2020 21u00 24/01 21u00 Los Clásicos   -   Black Sheep FC Zwartebeek Ukkel  
di 28/01/2020 20u00 28/01 20u00 Lokomotiv Balliauw   -   FC Welkom Basic Fit Jette  
wo 29/01/2020 21u00 29/01 21u00 FC De Boerkes   -   FC Panda-Oering Jan van Ruusbroeckcollege Laken  
februari 2020
ma 03/02/2020 21u00 03/02 21u00 Snowkids   -   FC Panda-Oering Ten Gaerde Groot-Bijgaarden  
di 04/02/2020 20u00 04/02 20u00 Yenching Tigers   -   ZVC Timmy Simonis Basic Fit Jette  
wo 05/02/2020 21u00 05/02 21u00 Black Sheep FC   -   FC De Boerkes Basic Fit Jette  
do 06/02/2020 21u00 06/02 21u00 Sia Partners   -   Snowkids Basic Fit Jette  
vr 07/02/2020 20u00 07/02 20u00 FC Panda-Oering   -   Lokomotiv Balliauw VUB Zaal A Oudergem  
vr 07/02/2020 21u00 07/02 21u00 Los Clásicos   -   FC Welkom Zwartebeek Ukkel  
wo 12/02/2020 21u00 12/02 21u00 Skuadr Midpoint   -   Lokomotiv Balliauw Vander Puttenstadion Brussel  
vr 14/02/2020 20u00 14/02 20u00 Brussels Impact   -   Los Clásicos VUB Zaal A Oudergem  
di 18/02/2020 20u00 18/02 20u00 Yenching Tigers   -   Snowkids Basic Fit Jette  
di 18/02/2020 22u00 18/02 22u00 ZVC Timmy Simonis   -   Lokomotiv Balliauw Comenius Koekelberg  
do 20/02/2020 21u00 20/02 21u00 Sia Partners   -   Black Sheep FC Basic Fit Jette  
vr 21/02/2020 20u00 21/02 20u00 FC Panda-Oering   -   FC Welkom VUB Zaal A Oudergem  
vr 21/02/2020 21u00 21/02 21u00 Los Clásicos   -   SSC Draries Zwartebeek Ukkel  
di 25/02/2020 20u00 25/02 20u00 Lokomotiv Balliauw   -   Black Sheep FC Basic Fit Jette  
wo 26/02/2020 21u00 26/02 21u00 Skuadr Midpoint   -   Snowkids Vander Puttenstadion Brussel  
vr 28/02/2020 20u00 28/02 20u00 Brussels Impact   -   Yenching Tigers VUB Zaal A Oudergem  
maart 2020
ma 02/03/2020 21u00 02/03 21u00 Snowkids   -   SSC Draries Ten Gaerde Groot-Bijgaarden  
di 03/03/2020 20u00 03/03 20u00 Yenching Tigers   -   Black Sheep FC Basic Fit Jette  
wo 04/03/2020 22u00 04/03 22u00 FC Welkom   -   Skuadr Midpoint Emanuel Hiel Schaarbeek  
do 05/03/2020 21u00 05/03 21u00 Sia Partners   -   Lokomotiv Balliauw Basic Fit Jette  
vr 06/03/2020 20u00 06/03 20u00 FC Panda-Oering   -   Brussels Impact VUB Zaal A Oudergem  
vr 06/03/2020 21u00 06/03 21u00 Los Clásicos   -   ZVC Timmy Simonis Zwartebeek Ukkel  
ma 09/03/2020 19u00 09/03 19u00 SSC Draries   -   Black Sheep FC Don Bosco Groot-Bijgaarden  
di 10/03/2020 20u00 10/03 20u00 Lokomotiv Balliauw   -   Los Clásicos Basic Fit Jette  
wo 11/03/2020 21u00 11/03 21u00 FC De Boerkes   -   Yenching Tigers Jan van Ruusbroeckcollege Laken  
wo 11/03/2020 21u00 11/03 21u00 Skuadr Midpoint   -   Sia Partners Vander Puttenstadion Brussel  
vr 13/03/2020 20u00 13/03 20u00 Brussels Impact   -   SSC Draries VUB Zaal A Oudergem  
di 17/03/2020 20u00 17/03 20u00 Yenching Tigers   -   Lokomotiv Balliauw Basic Fit Jette  
di 17/03/2020 22u00 17/03 22u00 ZVC Timmy Simonis   -   FC Panda-Oering Comenius Koekelberg  
wo 18/03/2020 21u00 18/03 21u00 Black Sheep FC   -   Skuadr Midpoint Basic Fit Jette  
wo 18/03/2020 22u00 18/03 22u00 FC Welkom   -   Brussels Impact Emanuel Hiel Schaarbeek  
do 19/03/2020 21u00 19/03 21u00 Sia Partners   -   Los Clásicos Basic Fit Jette  
wo 25/03/2020 21u00 25/03 21u00 Skuadr Midpoint   -   Yenching Tigers Vander Puttenstadion Brussel  
wo 25/03/2020 21u00 25/03 21u00 FC De Boerkes   -   Los Clásicos Jan van Ruusbroeckcollege Laken  
vr 27/03/2020 20u00 27/03 20u00 Brussels Impact   -   ZVC Timmy Simonis VUB Zaal A Oudergem  
ma 30/03/2020 21u00 30/03 21u00 Snowkids   -   Lokomotiv Balliauw Ten Gaerde Groot-Bijgaarden  
di 31/03/2020 22u00 31/03 22u00 ZVC Timmy Simonis   -   Black Sheep FC Comenius Koekelberg  
april 2020
wo 01/04/2020 22u00 01/04 22u00 FC Welkom   -   SSC Draries Emanuel Hiel Schaarbeek  
do 02/04/2020 21u00 02/04 21u00 Sia Partners   -   Yenching Tigers Basic Fit Jette  
vr 03/04/2020 20u00 03/04 20u00 FC Panda-Oering   -   FC De Boerkes VUB Zaal A Oudergem  
ma 06/04/2020 19u00 06/04 19u00 SSC Draries   -   Skuadr Midpoint Don Bosco Groot-Bijgaarden  
ma 06/04/2020 21u00 06/04 21u00 Snowkids   -   ZVC Timmy Simonis Ten Gaerde Groot-Bijgaarden  
vr 10/04/2020 20u00 10/04 20u00 Brussels Impact   -   FC De Boerkes VUB Zaal A Oudergem  
di 14/04/2020 22u00 14/04 22u00 ZVC Timmy Simonis   -   Yenching Tigers Comenius Koekelberg  
wo 15/04/2020 21u00 15/04 21u00 Black Sheep FC   -   Snowkids Basic Fit Jette  
wo 15/04/2020 22u00 15/04 22u00 FC Welkom   -   Lokomotiv Balliauw Emanuel Hiel Schaarbeek  
do 16/04/2020 21u00 16/04 21u00 Sia Partners   -   FC De Boerkes Basic Fit Jette  
vr 17/04/2020 20u00 17/04 20u00 FC Panda-Oering   -   Skuadr Midpoint VUB Zaal A Oudergem  
ma 20/04/2020 19u00 20/04 19u00 SSC Draries   -   ZVC Timmy Simonis Don Bosco Groot-Bijgaarden  
ma 20/04/2020 21u00 20/04 21u00 Snowkids   -   FC Welkom Ten Gaerde Groot-Bijgaarden  
di 21/04/2020 20u00 21/04 20u00 Lokomotiv Balliauw   -   FC De Boerkes Basic Fit Jette  
wo 22/04/2020 21u00 22/04 21u00 Skuadr Midpoint   -   Brussels Impact Vander Puttenstadion Brussel  
vr 24/04/2020 21u00 24/04 21u00 Los Clásicos   -   FC Panda-Oering Zwartebeek Ukkel  
ma 27/04/2020 19u00 27/04 19u00 SSC Draries   -   Sia Partners Don Bosco Groot-Bijgaarden  
di 28/04/2020 20u00 28/04 20u00 Yenching Tigers   -   Los Clásicos Basic Fit Jette  
di 28/04/2020 22u00 28/04 22u00 ZVC Timmy Simonis   -   FC Welkom Comenius Koekelberg  
wo 29/04/2020 21u00 29/04 21u00 Black Sheep FC   -   FC Panda-Oering Basic Fit Jette  
wo 29/04/2020 21u00 29/04 21u00 Skuadr Midpoint   -   FC De Boerkes Vander Puttenstadion Brussel  
do 30/04/2020 21u00 30/04 21u00 Sia Partners   -   Brussels Impact Basic Fit Jette  
mei 2020
di 05/05/2020 20u00 05/05 20u00 Lokomotiv Balliauw   -   Skuadr Midpoint Basic Fit Jette  
ma 11/05/2020 21u00 11/05 21u00 Snowkids   -   Los Clásicos Ten Gaerde Groot-Bijgaarden  
di 12/05/2020 20u00 12/05 20u00 Yenching Tigers   -   FC Panda-Oering Basic Fit Jette  
di 12/05/2020 22u00 12/05 22u00 ZVC Timmy Simonis   -   FC De Boerkes Comenius Koekelberg  
wo 13/05/2020 21u00 13/05 21u00 Black Sheep FC   -   FC Welkom Basic Fit Jette  
wo 27/05/2020 22u00 27/05 22u00 FC Welkom   -   Sia Partners Emanuel Hiel Schaarbeek