Contact
Inloggen
Competities
Antwerpen
Brussels Gewest
Limburg
Oost-Vlaanderen
Vlaams Brabant
West-Vlaanderen
Reglement
Inschrijven
Contact
Inloggen
Inloggen
JusticeForIssa (3e Klasse Noord West-Vlaanderen)
Eerdere wedstrijden
za 16/09/2023 18u00
16/09 18u00
JusticeForIssa
17 - 7
ZVC Biercalona B
Sportdoze Blankenberge
wo 27/09/2023 21u00
27/09 21u00
BluvnHaan
2 - 10
JusticeForIssa
Haneveld Kleine Hal De Haan
za 21/10/2023 20u00
21/10 20u00
VVV Ichtegem
2 - 1
JusticeForIssa
De Mote Koekelare
za 28/10/2023 18u00
28/10 18u00
JusticeForIssa
0 - 4
Fortuna MiddlesBrugge
Sportdoze Blankenberge
ma 13/11/2023 21u00
13/11 21u00
De Gempersteeg
7 - 14
JusticeForIssa
SASK Brugge
za 25/11/2023 18u00
25/11 18u00
JusticeForIssa
7 - 2
VVV Ichtegem
Sportdoze Blankenberge
di 05/12/2023 20u00
05/12 20u00
Fortuna MiddlesBrugge
4 - 4
JusticeForIssa
Sport Vlaanderen Brugge
za 09/12/2023 18u00
09/12 18u00
JusticeForIssa
13 - 5
De Gempersteeg
Sportdoze Blankenberge
wo 20/12/2023 21u00
20/12 21u00
BluvnHaan
10 - 9
JusticeForIssa
Haneveld Kleine Hal De Haan
za 03/02/2024 20u00
03/02 20u00
VVV Ichtegem
2 - 15
JusticeForIssa
De Mote Koekelare
za 24/02/2024 18u00
24/02 18u00
JusticeForIssa
8 - 6
BluvnHaan
Sportdoze Blankenberge
za 09/03/2024 18u00
09/03 18u00
JusticeForIssa
2 - 3
VVV Ichtegem
Sportdoze Blankenberge
ma 25/03/2024 21u00
25/03 21u00
De Gempersteeg
6 - 7
JusticeForIssa
SASK Brugge
wo 27/03/2024 20u00
27/03 20u00
ZVC Biercalona B
3 - 0
JusticeForIssa
Ter Beke Oudenburg
za 30/03/2024 18u00
30/03 18u00
JusticeForIssa
12 - 6
De Gempersteeg
Sportdoze Blankenberge
wo 03/04/2024 19u30
03/04 19u30
ZVC Biercalona B
18 - 4
JusticeForIssa
Ter Beke Oudenburg
di 09/04/2024 20u00
09/04 20u00
Fortuna MiddlesBrugge
3 - 5
JusticeForIssa
Sport Vlaanderen Brugge
za 27/04/2024 18u00
27/04 18u00
JusticeForIssa
5 - 4
Fortuna MiddlesBrugge
Sportdoze Blankenberge
za 11/05/2024 18u00
11/05 18u00
JusticeForIssa
-
BluvnHaan
Sportdoze Blankenberge
Nog te plannen
JusticeForIssa
-
ZVC Biercalona B
Stand
Statistieken
Pos
Ploeg
Gespeeld
#
Gewonnen
W+
Gelijk
W=
Verloren
W-
DG
DG
DT
DS
Punten
Ptn
Ptn/M
Ptn/M
1
ZVC Biercalona B
19
16
0
3
174
98
76
48
2.5
2
VVV Ichtegem
20
13
0
7
134
89
45
39
2.0
3
JusticeForIssa
18
11
1
6
133
94
39
34
1.9
4
Fortuna MiddlesBrugge
20
11
1
8
104
82
22
34
1.7
5
De Gempersteeg
20
4
0
16
104
181
-77
12
0.6
6
BluvnHaan
19
2
0
17
86
191
-105
6
0.3
7
Verborgen Talent
0
0
0
0
0
0
0
0
0.0
TIP: Wedstrijden automatisch in je smartphone kalender
Handleiding
Link: https://www.lzvcup.be/icalendar.php?id=1421
Wedstrijden hele reeks